کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > ببينيد و بشنويد > سودان جنوبی دو سال پس از جدا شدن از طالبان سودانی؛ همراه با تصاویری از شلاق خوردن زنی (...)

سودان جنوبی دو سال پس از جدا شدن از طالبان سودانی؛ همراه با تصاویری از شلاق خوردن زنی در سودان شمالی

این تصاویر نزدیکی خاص طالبان سودانی با طالبان افغانی را نشان می دهد. آيا در افغانستان نیز لازم است مناطق طالبان از بقیه ی قسمت ها جدا شود؟

پنج شنبه 19 سپتامبر 2013, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

تصاویر ویدئویی منتشر شده از شلاق زدن یک زن توسط طالبان سودانی در سودان شمالی. این تصاویر نزدیکی خاص طالبان سودانی با طالبان افغانی را نشان می دهد. آيا در افغانستان نیز لازم است مناطق طالبان از بقیه ی قسمت ها جدا شود؟

سودان جنوبی دو سال پس از تجزیه: سودان جنوبی در سال 2011 بر اساس یک رفراندوم از سرزمین طالبان سودانی یعنی سودان شمالی جدا شد. بیش از 99 درصد مردم سودان جنوبی به تجزیه و تشکیل کشور خود بدون وجود طالبان سودانی رای دادند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > ببينيد و بشنويد > سودان جنوبی دو سال پس از جدا شدن از طالبان سودانی؛ همراه با تصاویری از شلاق خوردن زنی (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • خدای من!!! این دیگه چه وحشتی هست که بنام تو، و از ادرس تو، این وحشی های دون صفت انجام میدهند! انسان و زندهگی وی را به جهنم مطلق و عینی تبدیل نموده اند...و فاجعه بر انگیز از آن این است که ،تعداد بیشمار از بنده گان تو، که برای انان شعور و خرد انسان بودن را به دیعه گذاشته یی، و نعمت بزرگ آزادی و اختیار به آنها اعطا نموده یی؛ حمار گونه در قیادت این دون صفتان همچنان روانند!!!

 • بلی باید افغانستان از مناطق یکه طالبانی و حامیان طالبان هستند جدا شود. تا چی وقت ما مرد بی گناه قربانی ترور و حماقت های افراطی آنان باشیم. یک تجربه ام را با شما شریک میسازم. در سال 2009 به امریکا رفتم در میدان هوایی جان اف کندی زمانیکه در بخش تلاشی و چک پاسپورت مرا با پاسپورت افغانستان دیدند. 30 دقیقه ایستاده ام کردند و دو بار مرا بسیار تلاشی جدی نمودند. بسیار شرمیده بودم که همه مردم به طرف من نگاه میکردند و شاید هم فکر میکردند که من مجرم هستم. ولی در حقیقت لکه بدنامی که از سوی طالب های خون خوار همه افغانها دارند. به همان خاطر با من این چنین شد. بسیار خجالت می کشیدم و می شرمیدم زمانیکه مردم طرف ام نگاه میکردند و فکر میکردند که من کدام مظنون هستم، و من بخاطر افغان بودنم تلاشی میشدم

  تشکر

 • ahsan bar bozorgane in mardom ke salah mardom ra dark kardand va amal kardand na misle bozorgane ma(az hazara girifta ta uzbik va......)ki faghat be fekr por kardane jibe bozorgeshan hastand

 • تمام این داستان طالب و جنگ از اسلام هست..اگر این دین اسلام را غیر قانونی‌ اعلام کنن دیگر کسانی‌ به اسم طالبان و گروهک‌های مثل آن پدید نخواهند آمد...من که به خدا اعتقاد ندارم که بگویم خدا کنه اما امیدوارم روزی تمام دنیا از دست اسلام رهایی یابند و به سوی انسانیت رهنمود گردند

  http://bidinii.wordpress.com
  www.facebook.com/reza.nafass

 • بسیار کاری اشتبا و غیر انسانی انجام میدهند اگرم گناه کار است باید در داگا مجازات شود

  آنلاين بنگريد : islamafganstan.blogfa.comhttp://

 • لعنت خدا بالای شما هزاره های کافر طالبان به مذهب شما یهودی ها می فهمیدند که قتل عام می شدید اگر این جهالت و کفر تان ادامه داشته باشد خود باعث قتل عام خود می شود

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.