کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > چند پرسش کوتاه از آیت الله العظمی زوارزاده نصواری

چند پرسش کوتاه از آیت الله العظمی زوارزاده نصواری

چهار شنبه 13 نوامبر 2013, بوسيله‌ى یونس

این نوشته کوتاه درقالب طنز ودرپیوند به رویداد های اخیر جامعه هزاره نوشته شده است

چند پرسش کوتاه ازآیت الله العظمی زوارزاده نصواری
بعداز تلاش های مکرر و متداوم، بلاخره امروز به فضل و مرحمت خداوند توانستیم چند پرسش کوتاه اما حیاتی را برای جامعه مریدان، با جناب عالی قدر آیت الله العظمی زوارزاده نصواری مطرح نموده و پاسخ های عالمانه شانرا داشته باشیم:
پرسش اول: از آنجایی که بعضی اشخاص مغرض شایعه می پرانند که گویا شما آیت الله نیستید و بعضی از بزرگان سلاح بدست شمارا به این موقعیت علمی و مذهبی بزرگ مفتخر نموده است، آیا شما گفتنی ای دراین مورد برای آن مغرضان دارید؟
جواب اول: پیش از هر چیز و هرکس وقتیکه هر مرغ و جل مرغ دیگر میتوانند آیت الله باشند و افتخار کسب کنند من زوار زاده چرا نمیتوانم باشم؟ و اینکه شما فرمودید بعضی بزرگان این افتخار را نصیب من نموده ، درست اما با آنهمه تملق و چاپلوسی که بنده همه روزه برای جناب شان می نمایم این افتخار که چیزی نیست وبنده شایستگی موقعیت های بهترازاین را دارم .
پرسش دوم: حضرت آیت الله زوارزاده نصواری اخیراً شاهد برگذاری مراسم یاد بود از حضرت سید السادات شیخ الاسلام آیت الله فاضل بودیم و بسا تعریف و تمجیدی از دوست ودشمن شنیدیم که شما نیز در وصف آن بزرگوار فرمودید: (ایشان یک عالم برجسته جهان اسلام بود و رفتن او ضایعه ای جبران ناپذیری بر پیکر دین مبین است...) البته با توجه به خدمات شایان ایشان که گوش تا گوش سر میبرید و تجاوز به عنف مردم را حلال می شمرد و فتوا به کشتار مریدان میداد، نظر تان دربرگذاری این گونه مراسم ها چیست؟.
جواب دوم: ما کاری به این نداریم که جناب سید السادات شیخ الاسلام آیت الله فاضل به چه تعداد انسان سر برید و به چه تعداد زن تجاوز نمود و چقدر اموال مردم را به غنیمت گرفت، مهم اینست که بزرگ رهبر من و شما دراین مجلس حضور شریف شان را بهم رسانید و بنده نیز وظیفه خود دانستم که دراین مجلس بیاد ماندنی شرکت و سخنان گهر باری را ایراد نمایم.
نظر بنده نیز وابسته به نظر رهبر کبیرم هست و درحال حاضر برگذاری این گونه مراسم و محافل باید بیشتر و بیشتر نهادینه شود وتمام مریدان مکلف به اشتراک دراین محافل بوده ودرحد امکان یخن بدرند و خشتک پاره کنند تا بتوانیم اینگونه یادبود ها را برای سرداران عزیز دیگر مان نیز که در خدمت گذاری بیشتر از جناب سید السادات شیخ الاسلام آیت الله فاضل سهم داشته اند، بگیریم.
پرسش سوم: بعضی ها دراین اواخر دست و آستین بالا زده اند و جسارت بخرج داده و ادعا دارند که شاهکاری های جناب سید السادات شیخ الاسلام آیت الله فاضل و سید السادات رهبر بزرگ سید حسین انوری و شهید راه عدالت و منادی بزرگ اسلام سید السادات مصطفی کاظمی به نفع مریدان سر به زیر نیستند و آنان خواهان جدایی مریدان از سرداران هستند. نظرشما دراین مورد چیست؟ و آیا این عمل قبیح آنان خلاف ارشادات ائمه اطهارو مغایربا گفتار سرداران و پیشوایان بزرگ مذهبی مان نیست؟
جواب سوم: لا الله الا الله و محمد الرسول الله....، استغفار کنید و توبه بکشید، هم شما و هم تمامی آنانی که این چنین نظریات الحادی را ارائه می نمایند، همه تان مرتد شده اید هم آنانی که بصورت مستقیم از دایره دین مبین خارج شده اند و مردم و مریدان دهان و گوش بسته را تشویق به این عمل ناروا می نماید و هم شما که بصورت غیرمستقیم این اقدام ننگین آنان را شایع نموده و جرئت میکنید با من درمیان میگذارید. توبه خدایا یا توبه با چی انسان های بی دینی دراین دنیا برمیخوریم. اما از آنجایی که بنده وظیفه ایمانی و وجدانی دارم تا درهر مقطع از زمان پیام رهبر کبیرم را به گوش شما مریدان برسانم، باید عرض کنم که بنده از خود نمی گویم بلکه از رهبر عزیزم نقل قول میکنم که این حرکات نباید به هیچ وجه ادامه پیدا کند، رهبر گرانقدر براین باور است که تا دنیا دنیا است شما مریدان باید غلام و کنیز باشید و تا قاف قیامت حلقه بگوش و دست به فرمان سرداران خود. سرداران گران ارج ما نیز هرچه خواستند میتوانند انجام دهند و شما مریدان هم اگر خواهان دنیا و آخرت هستید باید بدون هیچ گونه تعللی به درگاه مبارک سرداران خدمت کنید.
پرسش چهارم: الحمد الله ما همه مسلمان ایم و مسلمان راستین و این ایام که آمد آمد ماه مبارک محرم است میخواستم نظر جناب شما را بدانم که ما مریدان چگونه به استقبال این ماه پربرکت و ماه برآورده شدن حاجات شتافت؟
جواب چهارم: بارک الله.... از این پرسش خوشم آمد، بنظر بنده و رهبر عزیزدردانه ما، ما و شما و مخصوصاً شما مریدان باید این ماه پراز فیض و برکت را به گونه بسیار شایسته آن تجلیل کنید. تا میتوانید به سرک ها برآید و جاده ها را بند بیندازید، تا میتواند صدای بلند گوهای تان را بلند کنید، درحد توان به عمر و عثمان و ابوبکر و یزید و معاویه و دیگر دشمنان خاندان اهلبیت و طهارت و دشمنان اولاده گرامی آن حضرت لعنت بفرستید و دشنام دهید، تا میتوانید از سرداران خارجی تان تعریف کنید و تصاویری ازآیت الله های کشور دوست ایران با خود حمل کنید و اگر خواستید میتواند تصاویر رهبرفرهیخته جهان اسلام سید حسن نصرالله لبنانی را نیز با خود بردارید، و شعار زنده باد امام خامنه ای سربدهید، و تا آخرین توان زنجیر و کاردی بزنید، اگر خواهان آخرت هستید و اگر میخواهید با شهدای کربلا یکجا محشور شوید خودرا بزنید و ترس هم از خود انفجاری برادران دینی دیگر تان نداشته باشید زیرا یک در دنیا و صد درآخرت خداوند نصیب شما میگرداند. این وعده خداوند است.
تشویش نداشته باشید که تعدادی کشته میشوند و تعدادی بیوه و تعدادی یتیم و عده ای هم بی سرپرست، این مذهب مذهب شهادت و مذهب خون و شمشیر است، مرگ با عزت بهتراز زندگی با ذلت است.
پرسش پنجم: این روزها که بوی انتخابات به مشام میرسد نظرشما دراین مورد چیست و آیا اشتراک مریدان دراین پروسه حلال است یا حرام؟
جواب پنجم: باوجودیکه دین مبین ما از سیاست جدا نیست اما بازهم مرا خوب است به سیاست دخیل نسازید اما همانطوری که قبلا ایراد فرمودم بنده هم وظیفه خویش میدانم تا به همه سوالات شرعی شما رسیدگی کنم و ازجانبی نماینده برحق رهبر باخرد و دلسوز نیز هستم و همانند تریبون باید صدای ایشان را نیز به شما برسانم ، پس اگر رای شما به سرداران و رهبر بزرگ دردانه ما باشد، نه تنها حلال که ثواب هم دارد و اما اگر خواسته باشید که رهبر عزیز قبا پوش مان را مورد پرسش قراردهید و حتی سوالی از وی داشته باشید و یا بخواهید به مخالفین این فرهیخته گرامی رای دهید برعلاوه که حرام هست خداوند جزای بس عظیمی نیز برای شما در آن دنیا درنظر خواهد گرفت.
پرسش ششم: شما به عنوان سخنگوی مذهبی رهبر بزرگ بارها شاهد تغیر موضع رهبرفرزانه بوده اید، نظرشما در مورد تغیر مواضع ایشان و معامله های انتخاباتی ریاست جمهوری قبلی و قرارگرفتن ایشان در کنار استاد بزرگ ریش، عبدالرب رسول سیاف و معامله ایشان با قاتلین شهدای افشار و غیره و غیره چی میباشد؟
پاسخ ششم: بس بس شما با این پرسش های ابلهانه و نابخردانه خود وقت گران بهای من را ضایع نسازید، بنده باید درخدمت سرداران عزیز باشم و از جانب دیگر همانگونه که همیشه جمال مبارک مرا از تلویزیون دربرنامه زنده میبینید واز سخنان گهر بار بنده استفاده میکنید، مسولیت دینی و ایمانی دارم که تا چند دقیقه دیگر در استدیو تشریف داشته و به سوالات شرعی و دینی مریدان عزیز رسیدگی نمایم.
دوستان نهایت عزیز و گرانقدر! با درنظرداشت اینکه جناب شان ناراحت شدند و از جانب دیگر مسولیت های ایشان فراوان اند و وقت کافی نیز ندارد، ادامه پرسش ها را به وقت دیگر موکل مینمایم. تا دیدار بعد که بازهم درخدمت جناب آیت الله العظمی زوار زاده نصواری خواهیم بود و ادامه پرسش ها را با ایشان درمیان خواهم گذاشت شمارا به خداوند میسپارم .
تا یادم نرفته خدمت شما به عرض برسانم که بعد از شنیدن جوابات گهر بار جناب آیت الله العظمی زوارزاده نصواری من هم با تیم انتخاباتی رهبر عزیز دردانه پیوستم و تا خون درگ دارم از جناب شان حمایت خواهم کرد.
شعارانتخاباتی ما :
لبیک یا رهبر الله اکبر، الله اکبر گام به گام با رهبر، الله اکبر الله اکبر

نوت: ( جناب آیت الله العظمی زوار زاده نصواری خود نیز از جمع مریدان هست اما وی حالا دیگرخودرا از جمع مریدان نمیداند و همیشه ضربالمثل معروف با ماه نشینی، ماه شوی.... ورد زبان شان هست )

04/11/2013
ملبورن

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


41 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > چند پرسش کوتاه از آیت الله العظمی زوارزاده نصواری

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • باعرض سلام واباز تشکر از یونس خان - مصاحبه تان باجناب زوارزاده نصواری خیلی قشنگ بود . به راستی هروقت ازارتکاب خلاف ملاها انتقاد کنید فورا خودرا بجای خدا میگذارند ومحکومت میکنند . نعوذبالله . امروز ما میبینیم که تعداد زیادی از ملاهای آخرزمان کنارکرزی جمع شده وآیات قران را به نفع بیدینان ترجمه میکنند . لعنت به این دلار امریکا که چقدرشیرین است.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.