کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > قــول عــدم دخــالت در انتخــابات

قــول عــدم دخــالت در انتخــابات

کـــرزی تعهـــد کـــرد که به هیـــچ صـــورت ارکـــین دولتـــی را اجـــازه دخـــالت در انتخـــابات ریاســـت جمهـــوری را ندهـــد !

جمعه 27 دسامبر 2013, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی


جلالتماب ایشان فرمودند که او به هیچ وجهه نمی خواهد نام نیک را که کشور ما در انتخابات های گذشته کمایی کرده و دربین کشورهایکه بعد از طی مراحل جنگ و انارشیزم به دیموکراسی و انتخابات آزاد روی آورده اند افغانستان در جمع پاکترین و قانونمند ترین کشور ها قرار گرفته خدای ناخواسته خدشه دار سازد.

ازین رو جناب ایشان با صدور فرمان از همه ارکین بلند پایه دولتی جداً تقاضا کرد که از هر نوع دخالت در پروسه انتخابات ریاست جمهوری سال آینده دوری جویند چون در غیر آن متخلفین مانند همیش با قاطعیت عام و تام به پنجه قانون سپرده شده و به اشد مجازات محکوم خواهند گشت.

جلالتماب ایشان در رابطه با این موضوع چنین فرمودند:

هموطنان گرامی مه به تمام وزیر صایب ها ، والی صایب ها و منصبدارهای وزارت داخله فرمان دادم که ده کار انتخابات هیچ دخالت نکنن ، نه تنها دخالت نکنن که حتی برای کاندید های ریاست جمهوری هیچ نوع تبلیغ و کمپاین هم نکنن ، بمانن مردم ره که مانند انتخابات های گذشته آزادانه خود شان به هر کسی که خواستن رای بتن !

ای تصمیم ره باید خود مردم بگیره که رئیس جمهور آینده شان کی باشه !؟
اگه مردم باز همو خرتازی های دوران مجاهدین چور و چپاول ، چرس و بنگ ، بچه بازی و راکت پرانی های سال های نود میلادی ره آرزو دارن پس بفرماین به داکتر عبدالله چشم لق و محقق ماهیچه خور رای بتن !

اگه از عیاشی ها و زنبارگی های عبدالله چشم لق و محقق چار زنه خوش شان نمی آیه جنگ سالار دیگه ره انتخاب کنن استاد سیاف فقط منتظر رای مردم اس که بعد از کامیابی سه متر خاک کابل ره تبدیل و از کفر و ذندقه پاک کنه و حتی قوانین ترافیکی ره هم به اساس احادیث صحیح بخاری تدوین کنه.

اما اگه آرزو دارن که اولاد هایشان عالم ، دانشمند و متفکر بار بیاین پس باید به اشرف غنی احمد زی متفکر دوم دنیا رای بتن اما یک چیز ره باید در نظر داشته باشن که ای انتخاب یک قمار بزرگ خاد بود چرا که اشرف غنی متاسفانه مبتلا به مرض میرگی اس که یگان وقت در اثر مسرت و خوشی زیاد مثلاً که از یادآوری احیای مجدد زبان پشتو دهانش قف میکنه و دست و پایش شخ می مانه که اگه کدام وقت او در چنین حالت سکته کنه زمام حکومت ره قاتل شناخته شده بدست گرفته که دیگه گلم ملت جمع خاد شد.

اگه ملت افغان طرفدار ادامه همی سعادت و خوشبختی امروز کشوراس و میخاهه که کابل بانک ، عزیزی بانک ، قصر های شیشه ای و صالون های عاروسی شام پاریس و صبح لندن همگی سر جایش باقی بانه و پیمان امنیتی همرای امریکا بزودی امضا شوه پس باید به قیوم کرزی یا به زلمی رسول رای بته که حق به حقدار برسه و مه هم از درد سر خلاص شوم.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


65 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > قــول عــدم دخــالت در انتخــابات

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.