IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > تجاوز جنسی طالبان به نوجوانان طالب- ویدئو

تجاوز جنسی طالبان به نوجوانان طالب- ویدئو

به روایت عکس و تصویر
يكشنبه 2 فبروری 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

امنیت ملی افغانستان: در صفوف گروه طالبان نوجوانان توسط قوماندانان آنگروه مورد تجاوز جنسی قرار میگرند!
اخیراً قوماندانان گروه طالبان در ولایت میدان وردک به جلب و جذب اجباری نوجوانان زیر سن به صفوف خویش مبادرت ورزیده، که از وجود آنها در ماین گذاری کنارجاده استفاده و همچنان مورد تجاوز جنسی قرار میگیرند.
اسامی احسان الله فرزند محمددین، سن 17 ساله باشنده اصلی و فعلی تورخیل مرکز ولایت میدان وردک توسط اسامی نورآغا یکتن از قوماندانان گروه طالبان بمنظور انجام فعالیت های دهشت افگنی به صفوف آنگروه جذب و در فعالیت های متعدد تروریستی و تخریبی در مربوطات ولایت میدان وردک سهم فعال داشت، توسط موظفین ریاست عمومی امنیت ملی بازداشت گردیده است.
نامبرده در جریان تحقیقات ابتدائی علاوه بر انجام فعالیت تروریستی صریحاً اظهار داشته که چندین مراتبه از سوی قوماندان نورآغا و فرید مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

loading...
loading...

پيام‌ها

 • چون در بهشت پسر نوجوان پیدا نمیشود
  مجبورند که در این دنیا کیف کنند.

  repondre message

 • در نزد اوغانها اساس همه امور زندگی شان پختون والی یا اوغانیت میبا شد که اسلام شان هم مبتنی به ان است و لواطت رکنی از ارکانش .
  جهاد شان هم از راه مقعد شان و مبارزه سیاسی شان هم از راه مقعد شان و به تاسی از ان رهبر حزب اسلامی شان مفعول غل بیدن حکمتغار است

  repondre message

 • دوستان عزیز ، یکی از رکن دین تجاوز است فرق نمی کند که دختر خانم باشد یا یک پسر باشد براین همچون اشخاص بیابانی لذت بردن است ، به اعتقاد یک
  تعداد که نباید دختر باکره یا پسر باکره نزد خدا برود یاید در این دنیا مورد تجاوز قرار بگیرد که مبادا در ان دنیای نادیده فرشته نا دیده هوریان بهشت به ان تجاوز نمایند. انها میدانند که ازیک تعدا اشخاص بی سواد و بی خرد چطور استفاده مالی و جنسی نمایند.

  repondre message

 • هیچ رویه و رفتار و کردار و گفتار فردی یا گروهی طالبان پشتون های قندهار بر اساس اسلام حقیقی و گفتار قرآن کریم
  نیست ، برضد اسلام است وبرضد قرآن است ، طالبان به اسلام هم جفا میکنند و اسلام را میخواهند بد نام بسازند اصلأ طالبان قندهاری مسلمان نیستند و انسان هم نیستند ، ادعای و گفتار طالبان همه دروغ و ساخته گی خود شان است و نوکر
  دشمن های اسلام هستند.

  repondre message

 • چرا بر لشکر کرزی و اشرفغنی کوچی تهمت می بندید-
  اینها اولادهای ملا ماد اومر( به گفته شخصیت متفکر چهان اشرفغنی کوچی -رییس و پیشوای آقای دوستم )شخصیت ملی واجتماعی اوغانستان اند.

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس