کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > ظــاهــر و باطــن کــرزی

ظــاهــر و باطــن کــرزی

کــرزی مــاننــد تربوز درون و بیــرونش بکلــی در تضــاد مطلــق با هــم قــرار دارند.

يكشنبه 2 مارس 2014, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

کمتر کسی در جهان پیدا می شود که که ظاهر و باطنش ، درون و بیرونش ، گفتار و کردارش بکلی یکسان باشد اما فقط یکنفری در جهان پیدا می شود که ظاهر و باطنش ، درون و بیرونش ، گفتار و کردارش بکلی با هم در تضاد مطلق قرار دارند و آن جناب محترم خجالتماب کرزی می باشد.

کمتر حکمرانی در تاریخ و کمتر سیاستمداری در جهان پیدا می شود که انگیزه حرکت شان فقط و فقط خدمت به مردم بوده باشد بلکه انگیزه های شخصی ، گروهی ، حزبی ، قومی و یا مذهبی به نحوی از انحا کمتر یا بیشتر درکنار انگیزه اصلی خدمت به خلق در افکار و اعمال شان دخیل بوده اند .
اما کرزی یگانه سیاستمداری در جهان است که انگیزه حرکتش از هر گونه گرایشات گروهی ، حزبی ، قومی ، و یا مذهبی بکلی مبرا بوده و فقط و فقط یگانه انگیزه تعین کننده حرکات او بوده که آن منافع شخصی و فامیلی اش می باشد.

کمتر حکمرانی در تاریخ و کمتر سیاستمداری در جهان پیدا می شود که منافع شخصی ، گروهی ، حزبی ، قومی و یا مذهبی اش را بکلی فدای منافع علیای کشور و جامعه کرده باشد ولی کرزی یگانه سیاستمداری در جهان است که منافع علیای کشور و جامعه اش را به سادگی فدای منافع شخصی و فامیلی کرده و می کند.

کمتر حکمرانی در تاریخ و کمتر سیاستمداری در جهان پیدا می شود که خود را به آتش بیاندازد تا کشورش از خطر سوختن نجات دهد ولی کرزی یگانه سیاستمداریست که کشورش را به آتش می کشد تا خود در گرمی و حرارت آن برای خود و فامیلش نان مراد بپزد.

کمتر حکمرانی در تاریخ و کمتر سیاستمداری در جهان پیدا می شود که در کنار سیاست مراتب عالی علم و معرفت را نیز طی کرده و به حد کمال رسیده باشد ولی کرزی در جهان یگانه سیاست مداریست که حتی به قدر یک چوپان بیابان و یا یک ترکاری فروش سر کوچه هم سواد لازم ندارد.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


50 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > ظــاهــر و باطــن کــرزی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • حقانی صاحب سراسر تعریف کردی یک اندازه تمجید هم خو میکردی

  • کدام حسن اجراآت مثبت حامد کرزی اگرداشته باشد تمجید گرد د ؟؟؟ تمجید وحسن اچرآت اصلأ وجود ندارد .

  • در اين برهه از زمان بر كرزي است تا به طالبان اخطار بفرستد اينكه در صورت حاضر نشدن بر سر ميز مذاكره و توافق با حكومت فعلي افغانستان امكان ان ميرود كه قرار داد امنيتي افغانستان-امريكا در حكومت امريكايي بعدي امضا شود بعد از ان امريكايي ها داخل قرارگاه هاي خود شان خواهند ماند و طالبان هم در حد اكثر ٨ كيلو متري قرار گاه انها نزديك شده از بين خواهند رفت، اين جنگ ادامه خواهد يافت تا اينكه فقر داخلي، مرض و بد بختي هاي پلان شده ديگر بر سر قوم عمدتا پشتون بيايد، انگاه هست كه همه اقوام كشور بخصوص پشتون بدانند ادامه وضعيت به نفع قوم پشتون و قسما براي اقوام ديگر نميباشد، با گذر زمان بيشتر امريكا با داشتن ميدان جنگ در داخل كشور خوش و پشتون را سر جايش خواهند نشاند، جاي كه در طول تاريخ خود جبرا اختيار ننموده بودند، پس بر حكومت كرزي هست اخطاريه روز بد تر را به طالبان بفرستد تا مگر در اينده وضعيت براي شان بد تر نگردد.
    با احترام

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.