کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > بدون عنوان

بدون عنوان

چهار شنبه 1 آگوست 2012, بوسيله‌ى ravin

این بار چیزی از جنس آرزوست انگار این که به سراغت آمده، این که خلوتت را در خود شکسته، این که امشب خواب را از سرت ربوده این که اندیشه ات را در خود فرو برده.

چشم هایت را می بندی، دست هایت را روی قلبت می گذاری، نفست را در سینه حبس می کنی و آرزو می کنی ای کاش زمان به عقب برگردد، درست همان جا که تو مدت هاست ایستاده ای، برگردد و راه رفته را این بار با گام های تو بردارد و تو ایمان داری به این که این بار استوارتر ، قدم برمی داری، پا به پای او پیش می روی و نمی لغزی این بار از سراشیبی خیال های وسوسه انگیز.

آن بار که ایستاده بودی چشمانت عاشق نیلوفرهای جوان آن سوی دیوار شده بودند و تو آن سوی دیوار می رفتی به دیدار نیلوفرها، وقتی رسیدی انگار دیر شده بود، مرداب هم مرده بود و نیلوفرهایش هم ... وقتی به خود آمدی زمان رفته بود و تو تنها ایستاده بودی گیج و مبهوت...


آنلاين بنگريد : http://ravin.blogfa.com/post-43.aspx

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


48 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > بدون عنوان

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.