کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > ببينيد و بشنويد > ویدئوی پایین کشیده شدن تصویر حامد کرزی از خیمه لوجه جرگه

ویدئوی پایین کشیده شدن تصویر حامد کرزی از خیمه لوجه جرگه

سه شنبه 8 ژوئيه 2014, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

امروز جمعی از مردم تاجیک که از جمله هواداران عبدالله عبدالله می باشند در خیمه ی لویه جرگه تصویر حامد کرزی را پایین کشیده و تصویر عبدالله عبدالله را به عنوان رییس جمهور بالا بردند. عبدالله عبدالله می گوید جانش را می دهد اما حکومت تقلبی را نمی پذیرد.
در همین حال وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه ای چنین گفته است:

من از گزارش ها در مورد تظاهرات در افغانستان آگاهی دارم و پیشنهاد های ایجاد یک "حکومت موازی" را مایه عمیق ترین نگرانی می بینم. ایالات متحده امریکا توقع دارد تا نهاد های انتخاباتی افغانستان یک تفتیش کامل و دقیق را بادرنظرداشت تمام ادعاهای موجه در مورد تخلفات انجام دهند. در عین زمان هر گونه توسل به خشونت، و یا تهدید به توسل به آن و یا توسل به راه های مغایر با قانون اساسی و انواع تهدید های دیگر به هیچ وجه توجیه پذیر نیست. تمام جوانب ذیدخل به نقش غیر سیاسی نیرو های امنیتی احترام بگذارند. ما از تمام رهبران افغان میخواهیم تا برای حفظ دستاورد های دهه ای گذشته و حفظ اعتماد مردم افغانستان آرامش را حفظ کنند. هر گونه عملی که منجر به کسب قدرت با شیوه های فرا قانونی گردد باعث از دست دادن حمایت های مالی و امنیتی ایالات متحده امریکا و جامعه جهانی به افغانستان می گردد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


63 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > ببينيد و بشنويد > ویدئوی پایین کشیده شدن تصویر حامد کرزی از خیمه لوجه جرگه

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • حكومت در 5 سال قبل هم به شكل تقلبي از نزد داكتر عبدالله گرفته يا غصب شد حالا وقت ايجاد يا اعلام دولت از جانب داكتر عبدالله است ولي نمي دانيم از كجا اسم اين حكومت در رسانه طلوع نيوز، به نام حكومت موازي اسم گذاشته ميشود، از همكاران حق خواه و مجاهدان ميخواهيم از طلوع بخواهند اسم اين حكومت حق را حكومت موازي نگذاشته، راه كمك به حق خواهي را ادامه داده، تحريف ايجاد ننموده، نافهميده بر پيكر انسانيت و حق خواهي ضربه نزنند. در غير آن روزي از اين بي توجه يي خود پشيمان خواهند بود.

 • بر گفته هاي اشرف غني نمي توان اعتماد كرد زيرا او به فكر خودش نيرنگ بازي هاي زيادي نموده و فكر مي نمايد باز ميتواند اين نيرنگ بازي ها را ادامه بدهد، يكي از نيرنگ اخير وي ميتواند پيشنهاد طرح جديد تفتيش كل راي باشد تا با آن بتواند افكار را از تقلب هدايت شده به سمت ان سوق دهد.
  با احترام

 • این هم یک نمونه دیگری از اوباشان شورای نظاری!
  خاطره های دوران سگ جنگی های کابل در اذهان بیدار میشود.

 • حامد كرزي ، ديگر رئيس جمهور نيست، او مشروعيت ندارد، اضافه تر از موعد معين چندين ماه است كه ارگ را به محل شعبده بازي تبديل كرده است، گاه به داكتر عبدالله پيروزي را تبريك ميگويد وگاهي به اشرفغني، هريك را عليحده ازيكديگر مي ترساند، اين رئيس جمهور نامشروع و رؤسائ كميسيونهاي ساختگي ونا مستقلش كه يك روند دموكراتيك را چنين مفتضحانهء به گند كشيدند سزاوار محاكمه ولعنت خلق الله اند وبدا بحال آنانيكه چنين شخصيت خاين را هنوز هم رئيس جمهور ميدانند وتوهين به او را توهين به كل افراد يك كشور تلقي ميكنند

 • سگ کابل پرس از باداران خود هم مایوس شده. او میداند که مانند انتخابات 2009
  امریکا با چند میلیون دالر در حلقوم عبدالله صدایش را خاموش میکند.
  بعد همین سگ ولگرد (بهمنک) می ماند و زهر مار قَی کردن در وبسایت کابل پرس.
  این احمق نمیداند که امریکا مجبور است بین دو نوکر خود یکی را انتخاب کند. گرچه
  هردو نوکر در خوشخدمتی از همدیگر پیشدستی میکنند، اما امریکا در همین دیموکراسی تقلبی خود،
  نمیتواند دو نوکر را در عین زمان رئیس جمهور بسازد.
  کرزی هم یک نوکر امریکاست که تاریخ مصرفش گذشته.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.