کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > شَبَح "زورو"؟

شَبَح "زورو"؟

شنبه 20 دسامبر 2014, بوسيله‌ى mosafeer

شَبَح "زورو"؟

26/9/1393

چند شبانه روزی بود که درشهرآوازه وشایعه شده بود "زورو" پیدا شده است وخصوصا کسانی که با با فلم وکارتون سروکارداشتند ، ادعا می کردند به چشم سر"زورو" را دیده است . قصه درست اززمانی شروع شد که اعلان کردند ؛ بعد ازاین درمبارزه با فساد اداری با کسی شوخی نمی کنیم . ماجرای پیدا شدن شبحی شبیه به "زورو" ازفردای همان روزبرسرزبان ها افتاد . شاهدان عینی چنین می گفتند که شَبَحی سیاه پوش ، نیمه شب ها سرزده پیدا می شود ودرحالیکه ازگلوفریاد می زند؛ "فیصاد ایعداری دیگه تحمل نمیشه " به اداره ویا مراکز فساد اداری حمله کرده همه را قلع وقمع می کند وبا گذاشتن علامت " وحدت ملی "غیب می شود .

چند روز قبل درشهرآوازه شد که خاله "پایواز" توسط زورو، یا همان شبح ، گم وگورشده است . خاله پایواز، خاله ی شفاخانه بود که همیشه به جان پایوازهای مریضان گیرمیداد وتا ازآنها شیرینی خودرا نمی گرفت آنهارا به ملاقات مریض شان نمی گذاشت . البته که این عمل مصداق کامل فساد اداری بود وسال ها مبارزه نتوانسته بود اورا ازاین عمل بازدارد ، ولی یک شبه توسط همین شَبَح،درنیمه شب محو ونابود شده است . حالا پایوازها بدون دادن شیرینی به ملاقات مریضان خویش می روند . شب بعد خبررسید که همان شَبَح ، نیمه شب با هلیکوپتری پایین شده ترافیکِ فلکه "زورآباد" را باخود برده است . راننده گان تکسی صبح فردا ازشنیدن این خبرذوق زده شده ، با بوق های ممتد آنرا جشن گرفتند . تنها به اینجا ختم نشد ، یک شب بعد ازآن، خبررسید که چبراسی مکتب که ازبچه ها به ازای رفتن به تشناب سیب وخیارمی گرفت، توسط همین شَبَح درخانه اش خفه شده است . بعدازآن متعلمین بدون دادن باج ازقبیل سیب وخیارو..روزانه چندین دفعه پی هم به تشناب می روند ومی آیند.

این روند مبارزه با افراد فاسد همچنان ادامه دارد ومردم به این شک افتاده اند که مبادا این شبه همان رئیس جمهورمنتخب وحدت ملی باشه ؟ وبعضی گمانه زنی هایی وجود دارد که رئیس جمهورقول داده تا فساد را اززمین محو نکرده کابینه دولت وحدت ملی را اعلان نکند .


آنلاين بنگريد : http://mosafeer.blogfa.com/post-809.aspx

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


49 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > شَبَح "زورو"؟

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.