کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > فــاتحــه انســانیت خــوانده شــد

فــاتحــه انســانیت خــوانده شــد

ظهــر روز پنجشــنبه فــاتحــه انســانیت در مسجــد شــاه دوشمشــیره ولــی خــوانده شــده و متــوفــی در جــوار آن زیارت بخــاک ســپرده شــد

شنبه 21 مارچ 2015, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی


ظهر روز پنجشنبه جمعی از هوادران و مریدان سر سخت اسلامیت برادر کوچک انسانیت که بیچاره انسانیت درین سالهای اخیر مورد بی مهری و کم لطفی روزگار قرار گرفته و خوار و زار گشته بود برای خوشنودی اسلامیت از او به دفاع برخاسته و با سنگ و چوب بالای انسانیت حمله ور گشته و بیرحمانه به قتلش رساندند.
ایشان که به ذعم خویش با این عمل ننگین شان اسباب خوشنودی اسلامیت را فراهم کرده اند ولی غافل از آنکه با این کار کمر وی را شکستانده و او را به خانه بی تهداب و خیمه بی ستون مبدل کرده اند که دیگر کسی را از ترس فروریختن آن جرات نزدیکی بدان نباشد.

حالا بعد ازین حادثه المناک و مرگ نابهنگام انسانیت فضای شهر کابل دستخوش تغیرات غیر قابل تصوری شده و در دوکان های بقالی دیگر بجای امتعه انسانی چون مسرت و شادمانی ، دوستی و محبت ، شعور و منطق ، رحم و عاطفه کالا های اسلام وهابی و سلفی چون ذبح اسلامی و سنگسار ، آتش سوزی و کشتار و قمچین و کیبل به فروش می رسد.

فضای عمومی شهر کابل هم ازین تغیرات در امان نمانده و حتی آسمان کابل نیز رنگ آبی اش را به رنگ خاک و خاکستر تغیر داده و کمان رستم رنگارنگ آسمان کابل هم سیاه و سفید شده . در روی زمین نیز چمن جامعه دیگر بجای گلهای رنگارنگ فقط رنگ سیاه و سفید و گناه و ثواب و حلال و حرام را می شناسد و حتی این تغیرات بر قوانین ترافیکی کشور اثر گذاشته که حالا چراغ ترافیکی بجای سبز و سرخ به حلال و حرام تغیر رنگ یا بهتر بگویم تغیر ماهیت میدهد که اگر راننده نگون بختی در هنگام چراغ سرخ یا چراغ حرام توقف نکند نه مانند سابق محکوم به پرداخت جریمه نقدی بلکه از طرف مقامات ترافیک شرعی محکوم به ذبح اسلامی رو به قبله خواهد گشت.

با تقــــــــــــديم حــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


46 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > فــاتحــه انســانیت خــوانده شــد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.