کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > تکــرار اشــتباه گــناه اســت

تکــرار اشــتباه گــناه اســت

دیروز مــردم کــابل در پشــت مــلای انگلیســی به نمــاز ایســتادند و امــروز در پشــت خلــیفه بغــدادی

چهار شنبه 25 مارچ 2015, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

میگویند که کور یکبار عصایش را گم میکند اما با کمال تاسف که کوران افغانستان ازین قاعده مستثنی بوده و هر روز عصایشان را گم میکنند در غیر آن ما باید از ازینکه سالها در مسجد پل خشتی پشت ملای انگلیسی به نماز ایستاده بودیم پند گرفته و بار دیگر به فتوی ملای امریکای به جهاد نمی رفتیم که رفتیم نه تنها به فتوی او به جهاد رفتیم که مکتب ، شفاخانه و خانه خود را به فتوی او به آتش کشیدیم و مردان میهن مان را ذبح اسلامی و زنان را بیرحمانه سنگسار کردیم.

حالا که چرخ زمان در مسیر حرکتش رنگ و رخی به پرچم سفید رنگ طالب نماند و چهره منفور و دهشتناک او روز به روز انزجار و نفرت مردم را بیشتر برانگیخت پس او نیز برای نجات ازین حالت تدبیری سنجیده و پالان سفیدش را با سیاه عوض کرده ولی ذبح اسلامی شهروندان این کشور را با شعار اسلام بیشتر از قبل ادامه میدهد فقط دیروز بنام طالب و امروز بنام داعش.

دشمن برای استحمار و فریب مردم باز هم از نیرنگ ملای انگلیسی و مسجد پل خشتی استفاده برده و یک غلام حلقه بگوش عرب را که در بردگی و نوکری اعراب از دانشگاه های دیار عرب افتخار کسب مدارک علمی و دکتورای افتخاری را در علوم ذبح اسلامی ، سنگسار مخالفین ، دره زنی ، قطع اعضای بدن انسان ها دارد به ملا امامی و پیش نمازی گماشته اند تا او با موعظه های شیطانی و شستشو های مغزی اش مردم بیسواد و جوانان احساساتی را فریب داده و برای داعش و خلافت اسلامی سرباز گیری کند اما ما در جواب این شیاد به صراحت و قاطعیت میگویم :

به هـــر رنگـی که خـــواهـی جـــامه مـی پوش
مـــن از بوی دهــــــانت مـــی شــــــناســـــــــم

با تقــــــــــــديم حــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


47 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > تکــرار اشــتباه گــناه اســت

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.