کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > کاکا، کشکت را بساب!

کاکا، کشکت را بساب!

پنج شنبه 2 آپریل 2015, بوسيله‌ى chendavol

سیاست خارجی «مغز متفکر جهان»:

در خبرنامه ریاست جمهوری افغانستان آمده است: "افغانستان در دفاع از سرزمین مقدس حرمین شریفین با تمام نیرو در کنار دولت و مردم برادر و مسلمان کشور عربستان سعودی، در صورت بروز هر نوع تهدید قرار دارد."

دفتر ریاست جمهوری افغانستان افزوده است که این تصمیم با مشوره شورای سراسری علما، روحانیون و رهبران سیاسی و جهادی کشور افغانستان گرفته شده است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــOـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

محمداشرف غنی احمدزی

حکومت ملوک‌الطوایفی که نمی‌تواند از جان رعیتش («شهروند»، پیش‌کش) در برابر راه‌زنان وحشی محافظت کند و هر روز بر شمار گروگان‌های گم‌نام در شمال و جنوب و شرق و غرب کشورش اضافه می‌شود و با سکوتی مرگ‌بار، «گروگان‌گیری» را در «فرهنگ سیاسی» کشور تثبیت می‌کند؛

دولت افلیج وبازده‌ای که دست‌یارانش اعم از مأموران مزدبگیرش در وزارت‌خانه‌ها، ملایان جن‌گیر، واعظان حرفه‌ای، رمالان مجرّب و اوباش شهرنشین در روز روشن و بیخ گوش «ارگ ریاست جمهوری» و «مسجد خدا»، «آدم‌سوزی» می‌کنند؛

حکومت بی‌مسئولیتی که از رأس هرم تا پایین قاعده‌اش نمی‌داند «طالبان» را «تروریست» بنامد یا «برادر» یا «مخالف سیاسی» یا «عضو حکومت»؛

اصلا حکومتی که وب‌سایت رسمی‌اش پر از غلط املایی فاحش است و در اداره عادی سایت خود درمانده است (اداره کشور که گفته شد)؛

غلط زیادی می‌کند که ژست «حکومت مسئول» به خود می‌گیرد و از کیسه گشاد و بی صاحب «شورای سراسری علما، روحانیون و رهبران سیاسی و جهادی کشور افغانستان» خرج می‌کند و بی هیچ مسئولیتی، در برابر اوضاع کشورهای خاورمیانه، حرف مفت می‌زند و از رژیمی حمایت می‌کند و رژیمی دیگر را محکوم می‌کند.

 جالب است که همین  «ارگ ریاست جمهوری و شورای سراسری علما، روحانیون و رهبران سیاسی و جهادی کشور افغانستان» در برابر گروگان گیری های اخیر در افغانستان پوزبند به دهان نامبارکشان زده اند.

بعد از آن هم «گردن کلفت تر» از «عربستان سعودی» در این منطقه پیدا می شود که نیاز به «حمایت» و «دفاع» داشته باشد؟

همیشه مستبدهای داخلی و منطقه ای پشت سر مفاهیم و مصادیقی پنهان می شوند که با دین مردم سر و کار دارد تا دهانی برای انتقاد باقی نماند و به چوب «الله»، بکوبند و راه خود را باز کنند.


آنلاين بنگريد : http://chendavol.blogfa.com/post-40...

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


70 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > کاکا، کشکت را بساب!

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.