کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > عکس روز > به عکسی از افغانستان رای دهیم!

به عکسی از افغانستان رای دهیم!

عکس محمد رضا ساحل در مسابقه ی "اين جهان من است"، از ميان آثار سه هزار عکاس به مرحله ی پايانی راه يافته و اکنون جزو صد عکس برتر این مسابقه می باشد!

چهار شنبه 19 نوامبر 2008

عکس محمد رضا ساحل در مسابقه ی "اين جهان من است"

چگونه می توان برای انتخاب عکس محمد رضا ساحل رای داد؟

برای رای دادن به اين عکس اينجا را کليک کنيد. در صفحه ی جديدی که باز می شود روی جمله ی Click to vote for this image را کليک کرده تا پنجره ی کوچکی باز شود. پس از آن در پنجره ی جديد روی کلمه ی Yes کليک کنيد. شما فقط يکبار از يک کمپيوتر می توانيد رای دهيد.

فقط تا اول ماه دسمبر سال روان می توان به عکس های انتخابی رای داد.


محمد رضا ساحل در سال 1365 در ولسوالی قره باغ ولايت غزنی ديده به جهان گشود. در سال 1372 شامل ليسه عالی ذكور تمكی ولسوالی قره باغ شد و در سال 1386 به درجه بكلوريا از آن ليسه فارغ التحصيل گرديد.

از سال 1378 بنابر نبود امنيت به ايران مهاجرت نمود و در آنجا به فرا گرفتن برنامه های كمپيوتری پرداخت.

در سال 1386 از رشته كارگردانی فيلم و تصويربرداری (آكادمي هنر و علوم سينمائی) افغانستان فارغ شده و برای مدت چند ماه آموزش فوتوژورناليزم را نزد استاد نجيب الله مسافر به طور اختصاصي گذراند. در اواخر سال 1386 به عنوان فيلم بردار در تلويزيون راه فردا مشغول به كار شد.

فعلا یکی از اعضای موفق و فعالمرکز فوتوژورنالیزم چشم سوم است که از طرف این مرکز در جشنواره عکس "اي« جهان من است" شرکت نموده است. عکس محمد رضا ساحل در مسابقه ی بين المللی عکس "اين جهان من است"، از ميان آثار سه هزار عکاس به مرحله ی پايانی راه يافته و اکنون جزو صد عکس برتر اين مسابقه می باشد!

برای رای دادن به عکس محمد رضا ساحل اينجا را کليک کنيد. در صفحه ی جديدی که باز می شود روی جمله ی Click to vote for this image را کليک کرده تا پنجره ی کوچکی باز شود. پس از آن در پنجره ی جديد روی کلمه ی Yes کليک کنيد. شما فقط يکبار از يک کمپيوتر می توانيد رای دهيد.

فقط تا اول ماه دسمبر سال روان می توان به عکس های انتخابی رای داد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


53 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > عکس روز > به عکسی از افغانستان رای دهیم!

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.