کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > عکس روز > افغانستان در اولين مسابقات رزمی آسيا برنده مدال طلا شد

افغانستان در اولين مسابقات رزمی آسيا برنده مدال طلا شد

عکس: فدراسيون ملی تکواندو افغانستان/ نثار احمد بهاوی که ٢۴ سال دارد برنده مدال طلا در بنکاک شد. افغانستان سه مدال ديگر نيز برده است يکی از آن نقره و دو مدال ديگر برونز مي باشد. شفيقه کارگر بيست ساله برنده مدال برونز شد.

يكشنبه 9 اوت 2009

Afghanistan has won a gold medal at the First Asian Martial Arts Games in Thailand.

Nissar Ahmad Bahawi, 24, (in the middle) won the gold in Taekwondo in Bangkok.

Afghanistan has won three other medals in Taekwondo at the games including one silver and two bronzes.

Shafiqa Kargar, 20, a female Afghan sportswoman, won a bronze medal.

Photo: Afghanistan National Taekwondo Federation.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


63 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > عکس روز > افغانستان در اولين مسابقات رزمی آسيا برنده مدال طلا شد

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • جای بسیار افتخار و خوشی است که جوانان ما در شرایط بسیار بد اقتصادی و سیاسی خود را به بالا ترین مقام در مشکل ترین سپورت دنیا رسانیده اند . من تکوندی تایلند را میشاناسم , از تیم های مهم جنوب شرق اسیا به شمار میرود . در سال ها 1990 تا 1997 من با تیم تکوندوی تایلند در سوخومفیت رود در نزدیکی بانک " سی ایوتیه " که محل تمرینات تیم ملی تایلند بود چند تا مسابقه داشتم , از ان مسابقات مرگ و زنده گی , و در عین زمان با تیم تکوندوی فاکولته " رم کم هینگ " نیز همکاری مینمودم . در " سی گم " سال 1995 یکی از شاگردان من مدال نقره گرفته بود . من تکوندو را به کراچی پاکستان شروع نمودم و تا درچه کمر بند سیاه رسیدم در مسابقات سر تاسری پاکستان در حالیکه به یک رستورانت کوچک کار مینمودم و هم عضو تیم ملی پاکستان بودم مدال برونز را در کراچی استندیوم در مقابل چشم هزاران نفر از دست غلام رسول تالپور گرفتم . بهر حال از جمله دوستان تکوندوی من در کراچی یکی ( ندیم اصفهانی ) است و دیگران که عضو تیم ملی پاکستان در سالهای 1980 تا 1984 بودند . باسط , علی , سمینه , فرح , روبینا راجه , بابر متین , یحیی , و چند نفر دیگر هستند که اسم های شان فراموشم شده است . عکس روبینه راجه که در مسلهء در همان سالها در کراچی کشته شد هنوز هم در محل تمرینات تکوندوی تایلند با اعضای دیگری تیم ملی پاکستان برای یادگاری قرار دارد. من دست همه جوانان تکوندوی کشور را میفشارم و برای همه شان امیدوار عزت و توانایی و ایندهء خوش هستم . اگر به کمک نیاز داشته باشید در کابل پرس بنویسد حتما حتالامکان در خدمت خواهیم بود . غلام .

  • مبارکمبارک بر بهاوی و خانواده اش و همچنان بر مردم مان

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.