کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > عکس روز > کودکستان برای کودکانی که مادران آنان پلیس هستند

کودکستان برای کودکانی که مادران آنان پلیس هستند

خانم مادلینه والتر یکی از مشاوران پلیس آلمان که در کابل همراه با همکاران خود کار آموزش پلیس افغانستان را پیش می برد، در نامه ای به کابل پرس ضمن اعلام این خبر نوشته که امیدوار است با انتشار این خبر، زنان بیشتری برای پیوستن به پلیس افغانستان اعلام آمادگی کنند.

پنج شنبه 11 نوامبر 2010

کابل پرس: برای حفظ و نگهداری از کودکانی که مادران آنان پولیس می باشند، کودکستانی در کابل به عوان بخشی از آکادمی پلیس افغانستان راه اندازی شده است. خانم مادلینه والتر یکی از مشاوران پلیس آلمان که در کابل همراه با همکاران خود کار آموزش پلیس افغانستان را پیش می برد، در نامه ای به کابل پرس ضمن اعلام این خبر نوشته که امیدوار است با انتشار این خبر، زنان بیشتری برای پیوستن به پلیس افغانستان اعلام آمادگی کنند. او می گوید زنانی که به پلیس افغانستان می پیوندند می توانند کودکان خود را به این کودکستان بفرستند.IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


61 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > عکس روز > کودکستان برای کودکانی که مادران آنان پلیس هستند

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.