در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > دستاورد لندن: حمایت بیشتر از جنایت و جنایتکار در افغانستان

دستاورد لندن: حمایت بیشتر از جنایت و جنایتکار در افغانستان

در این میان عبدالرحیم وردک نيز مانند ديگران دروغ هایش را تکرار کرد. او وزير دفاع افغانستان است و يکی از ترسو ترين افرادی ست که بارها با کمترین حمله ی طالبان از صحنه گریخت.
جمعه 29 جنوری 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

پيام‌ها

  • qadam qadam tofan, hal ke taleb ha dar kabul nestand wazeat ba een gona ast way az aan roz ke dar arg begerand mawaa, ok

  • قبل از این که کرزی به این کنفرانس برود سی آـی ای نام پنج تن از رهبران طالیبان را که در لیست سیاه امریکا بود نظر به خواهش کرزی از لیست حذف نمودند . یکی از ان اشخاص عبدالوکیل متوکل است که بعد از کشتن زنی در غاری اسدیوم کابل توسط AK 47 به جواب خبر نگاری که از او پرسیده بود که چرا این زن را در استدیوم ورزشی کشتید , گفته بود که : خو ما پول نداریم که اعدام خانه درستی بسازیم . شما پول بدهید ما زن ها را در خانه های ایشان میکشیم . این اقدام حذف نام پنج تن از رهبران طالبی دلیل هموار ساختن را برای صلح با طلبان است , و از جانبی ملا عمر در تازه ترین فتوای خود گفته است که ( کنفرانس لندن بی فایده است ) .

  • دوستان عزیز ، کابل پرسیان ارجمند ! این کونفرانس و کونگره سازی ها نه بخاطر رهایی انسانان درمند و گرسنه شکم اوغانستانی از شر ظلم ظالم و گرفتن داد از بیداد ستم سالاران راه اندازی میشود ، بلکه میخواهند از کاهی کوهی بسازند و پلانهای اهریمنی خود را که سالهاست در دستگاه های استخباراتی خود پلانیزه کرده اند ، پیاده نمایند . طالب منحیث قوه اجرائیه دینی که کسی را توان مقابله و اظهار ضدیت آشکارا با ایشان نیست یک بار تجربه شده است و نتیجۀ خوبی را هم ببار آورد . طالب هم مانند کلکانی بیسواد راهگشای حضور ناتوچیان در وطن گردیده و بستر حمله جابجایی این دموکراسی فروشانرا هموار ساخت . پلان بعدی انگریز اکه و امریکا لالا ازبین بردن حلقات نیمه دموکراتیک نیروی های خوشباور مردمی که در خیال و خواب دموکراسی قلابی آفتابی شده اند میباشد . شرایط بوجود آمده سیاسی نظامی منطقه گویای این حقیقت است که به همین نزدیکی ها طالب و طالب نما ها به قدرت سیاسی دست خواهند یافت اما اینبار تحت حمایه مستقیم دموکراسی . پروژه سقاوی دوم با اسلام طالبی یکجا ، چنان بیداد کند که مردم هزاران بار بر عبدالرحمن ، گل محمد مومند و نادرشاه شکر کشند . که در نهایت مردم اوغانستان مانند مردم بیچاره ترکیه مجبور میشوند آستان انگلیس اکه و امریکا لالا را ببوسند و استدعای جلوگیری و ازبین بردن این مسلمانان خود کامه را نمایند . آنروز که دیگر دین و برادری و برابری به گورستان تاریخ سپرده شده ، تاجران دموکراسی به بسیار سهولت میتوانند بر اریکۀ قدرت تکیه نهند و مزدور دموکراسی پسند دیگری را انتخابی به نوکری برگزیند .

    پروژه طالب به همین منظور طرح و پی ریزی شده که ثمره خلقت این فرزند حرامی را مردم اوغانستان به گذشته تجربه کرده اند وبه زودی های زود دیگر برای آخرین بار تجربه خواهند کرد که با تطبیق شریعت محمدی قبر اسلام عزیز را خواهند کند و چنان دین اسلام را فانه کاری در کفن کنند که جسدش در قبر نرسیده بپوسد .

    دوستان عزیز مسلمان ! دشمن دین ما آقای بابک و ناخدا و دیگر خداستیزان و خردمندان نیستند ، بلکه طالبان و مسلمانانی اند که امروز در حاکمیت و قدرت قرار دارند . اگر هزاران با شما در عقب نامهای مستعار فریاد برآرید که از برای خدا اوبرادران مسلمان دین این گونه نیست ،آنروز حتی خدا هم بفریاد و داد تان نخواهد رسید . بترسید از روزیکه مردم با دیدن امارت اسلامی طالبان تحت حمایه بادران دریایی شان ، گروه گروه بخاطر حفظ جان ، مال و فرزندان خویش عیسوی شده مملکت راترک گویند و نسل آینده شان دیگر هرگز مسلمان نخواهند شد . این واقعیت تلخ حاصل همان بیسوادی مردم است که روزگارانی دین پروران فرزندان مردم را بخاطر حفظ اصول دینی از رفتن به مکتب باز میداشتند و تا میتوانستند مکتب آتش میزدند و استاد می کشتند . این جزای بیسوادی ماست که بیشک ما سزاوار آنیم !!!!!!

  • امروز احزاب چپ متشکل از همه اقوام افغانستان خود را برای میارزه در مقابل طالبان و حکومت امریکایی کرزی اماده میسازند . پشتون به اندازه دیگر اقوام افغانستان از استبداد طالبان شکنجه دیده است و هیچ کس به غیر از ساختن افغانستان به فکر دیگری نیست . تجسم بسازید که طالبان از میان رفته اند و جبر بد نامی طرز العمل طالبان را به پیشانی پشتون های که با شما در این سر زمین حیات بسر میبرند , تاپه زده اند . این درد را شما با درایت و دانشمندی و تفهم صحی میتوانید ازذهن برادران پشتون خود بردارید ورنه تکرار در تکرار از افغانستان اوغانستان ساختن و یا از همه پشتون ها طالب ساختن نه شما را به مقصود که همان ازادی و صلح و موفقیت فرد فردی این کشور میباشد , خواهد رسانید . و نه پشتون را مجبوراء از طالب شدن منع خواهید توانست . حرف از اینده زدن همیشه نو اوری ها با خود خواهد داشت که امیوارم متوجه این نکته باشید .

جستجو در کابل پرس