IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > عکس > عکس روز > لباس زمستان

لباس زمستان

عکس از نسيم فکرت
چهار شنبه 5 دسامبر 2007

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

دری :

زنان در يک مارکيت شهر هرات البسه زمستانی می خرند.

پشتو :

ښځی د هرات د ولايت په يو مارکيت کی د ژمی کالی اخلی.

اشاره: اين عکس با اجازه ی رسمی دفتر نمايندگی سازمان ملل در افغانستان، در سايت کابل پرس نشر می شود. کليه ی حقوق اين عکس متعلق به اين نهاد می باشد.

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پيام‌ها

 • طرف مقابلم وزير دفاع ملي است

  به اداره محترم سایت کابل پرس!

  من محمدكريم از جانب مسمات سارا نام بنت اسدالله خان ولديت محمداكبرخان زوجه ام به موجب وثيقه (244) بحيث وكيل شرعي عام و تام در مورد جايداد موروثي پدري اش تعيين و مقرر شد. من كه در جمع جايداد متوكل ام موازي يك دربند حويلي واقع شهرنو كابل مربوط ناحيه دهم نيز شامل است. چون متوكل ام خارج از كشور مهاجر و حويلي فوق الذكر مندرج قباله شرعي (6290) 16/6/1326 تحت تامين دولت قرار داشت كه به اثر ورقه عرض من و به صدور قرار قضايي (2490) 5/12/1381 مديريت محكمه عقاري اموال غير منقول از قيد تامين رها گرديد.
  ولي با تأسف كه حويلي فوق الذكر توسط وزير دفاع ملي سترجنرال عبدالرحيم وردگ غصب و به استرداد آن مراجعه نمودم تن دهي نكردند. موضوع غصب حويلي را در روزنامه چراغ به نشر رسانيدم و شخصي بنام دگروال قادر پسر خاله وزير صاحب مذكور نزدم مراجعه نمود و گفت كه وزير صاحب از غصب حويلي فوق خبر و اطلاع ندارد اين كار از خانم وزير صاحب مذكور است. شما از وزير صاحب وزارت دفاع ملي به نشر روزنامه معذرت بخواهيد و من به معذرت خواستن مخالفت ورزيدم و گفتم از وزير صاحب تشكري مي نمايم. به اساس توافق فوق خانه را تخليه وتسليم من نمودند. من حويلي فوق را به شخص مورد اعتماد تسليم نمود. اما دو روز از تسليمي حويلي فوق سپري نگرديده بود كه عدة افراد مسلح مربوط به وزارت دفاع ملي با اسامي شاه محمود سكرتر مقام وزيرصاحب دفاع ملي بالاي حويلي فوق مغاير قوانين نافذة كشور تعرض صريحانه نمودند و شخص مورد اعتمادم را به جبر و اكراه از حويلي بيرون نمودند. و حويلي را با اموال واجناس منزل به بار ديگر تصاحب خويش قرار دادند. و اينجانب را توسط موظفين اش تعقيب و مي خواهند من را دستگير و مجازات نمايند و طور مخفيانه به سر مي برم. به هر مرجع كه عارض و شكايت مي نمايم چون جانب مقابل ام وزير صاحب دفاع ملي است به عرايض ام ترتيب اثر داده نمي شود. بي موجب سرگردان، حقوق حقه‌ام تلف و به تهديد جدي مواجه هستم.
  با احترام
  محمد كريم ولد گلرحمن
  شماره تماس: 0797762505

  repondre message

  • محمد کريم جان، تو خود می دانی که کابل پرس کاری کرده نمی تواند وقتی هيچ قدرت اجرايی ندارد. تنها کاری که ما می توانيم انجام دهيم، انعکاس صدای تو است که اميدوارم گوش شنوايی باشد. لطفا اسناد خانه و نيز اسنادی که لازم می دانی را اسکن کرده و با توضيحات برايمان ايميل کن تا ما آن را نشر کنيم.
   ايميل من اين است:

   editor kabulpress.org

   با احترام

  • برادر عزیز و گرامی محمد کریم جان!
   اگر میخواهی زنده بمانی و به فامیلت کدام آسیبی نرسد، دست از این کار بردار. چون این انسان های خونخوار هزاران هزار فامیل های بیچاره و مظلوم کابل را به این غم نشانده اند و هر وقتیکه خواسته اند از حق شان دفاع نمایند، یا اینکه با زجر و شکنجه ریاست های امنیت (خاد) دیوانه شده اند و یا اینکه تا امروز از آنها خبری نیست. لحاظا خواهش برادرت اینست که بجز از صبر و طلب کمک از خداوند که بر زودترین فرصت ظالمان و مزدوران را از وطن ما نیست و نابود نماید. (آمین)

   والسلام
   ندیم

  • باسلام
   محمد كريم جان
   بر روي حق خود پا فشاري كن از حقت نگذر اين انسان نمايان بايد به سزاي اعمال خود برسند

   با احترام
   حسن

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس