IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > کارتون > طنز روز > به امـید پــیروزی هــای هــر چــه بیشــتر تیــم قهــرمــان فــوتــبال کشــور ما (...)

به امـید پــیروزی هــای هــر چــه بیشــتر تیــم قهــرمــان فــوتــبال کشــور ما !

شمس الحق حقانی
يكشنبه 11 دسامبر 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

به امـید پــیروزی هــای هــر چــه بیشــتر تیــم قهــرمــان فــوتــبال کشــور ما !
قهرمانانیکه بدون داشتن هیچگونه امکانات تا به این حد رسیده اند ، بسیاری از این جوانان حتی مصارف تهیه پاسپورت و مسافرت را از جیب خود پرداخته اند در حالیکه میزان کمک های مالی جامعه جهانی درین ده سال بالغ به پنجا و پنج ملیارد دالر شده که قرار اظهارات محترم کرزی قسمت زیاد این پولها برای ایجاد فابریکه های تولیدی ، کارخانه های ذوب آهن ، بند برق های متعدد در ولایات مختلف ، اعمار شفاخانه ها و مراکز صحی عصری ، دانشگاه ها و مراگز علمی متعدد در سراسر کشور و غیره ضرورت های حیاتی کشور به مصرف رسیده.
با درنظرداشت موارد و معاذیر فوق می توان برای کوتاهی که از طرف دولت در امر مساعدت مالی تیم فوتبال پیش آمده تفاهم داشت و خدای نخواسته آن را حمل بر بی اعتنایی و مسؤلیت ناپذیری دولت نپداشت .

خیلی آرزو داشتم که این تیم قهرمان در مقابل کشور های پاکستان و ایران قرار میگرفتند و به گفته ایرانی ها پوزه آنها را بخاک می مالیدند و آنگاه میدیدیم که کرزی برای کدام کشور کف میزد !؟
گرچه که کرزی در آغاز مسابقات جنوب آسیا گفته بود که هر کشوریکه در مقابل پاکستان بازی کند او برای پاکستان کف خواهد زد ولی حالا که پاکستان از میدان رانده شده دیگر بازی میان هند و افغانستان برایش چندان جالبیت ندارد و خود گفته که : شمالی لاله زار باشد بما چی !؟

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

http://www.facebook.com/profil...


صحنه های مهم دیدار نهایی مسابقه فوتبال میان افغانستان و هندوستان

درخشش فوتبال افغانستان: صحنه های مهم مسابقه با نپال، بوتان، سریلانکا و هندوستان

loading...
loading...

پيام‌ها

 • کرزی کریکت دوست داره

  repondre message

 • تیم ملی کریکت افغانستان قهرمان مسابقات جام آسیا شد.
  تیم ملی فوتبال افغانستان نایب قهرمان مسابفات جام آسیا شد.
  آقای صدیق افغان در میان 55 هزار مردان و زنان دانشمند دنیا به عنوان فیلسوف جهان ثبت گردید و نام این دانشمند توانای کشور ما در پاراگراف الف فیلسوفان قرن 21 رقم خورد. دانشنامه ویکیپدیا نام صدیق افغان را نیز به عنوان ریاضی دان نخست جهان ثبت نموده است.
  افغانستان به این نوع انسانها احتیاج دارد، نه به جنگسالاران و وطنفروشان.

  repondre message

  • این صدیق اوغان تان یک خر مجسم است .او باعث بد نامی علم است . او خرافه گرای بی منطق بیش نیست . این کجایش علم است که مثلا بگویی چون خانه کعبه 8در 10 است و مثلا سوره انعام 80 آیه دارد و روز تولد حضرت محمد نیز روز هشتادم عام الفیل است بنابران ثابت شد که خداوند انسان را در هشتاد روز آفریده است . چمین اراجیفی را هیچ عقل کامل نمی پذیرد این بازی کردن و سواستفاده کردن عوام الناس چیز دیگر نیست . دانشمندان در پی کشف حقایق علمی برای تغییر آوردن در زندگی انسانها میباشند نه احمق پروری . گپهای این مداری عوام فریب را دانشمندان روسی با خنده و مسخرگی رد کرده بودند که آقا ما را مسخره میکنی یا خود را . این که کدام موسسه دست دهم استعماراورا لقب داده یا نداده . هیچ افتخاری برای او و ما ندارد . او دین را سپر خود ساخته و جعلیلت را ریاضی و فلسفه نام داده است . لطفا در خر سازی ملت ما تلاش نکنید آفا .

  • به آقای دانش پرور،
   من شخصاّ صدیق افغان را نمیشناسم و از علم ریاضی و فلسفه او نیز چیزی نمیدانم. اما دلم خوش میشود که مردم افغانستان بلاخره به نام نیک در جهان معرفی شوند.
   اما چون باداران سابق شما صدیق افغان را به رسمیت نشناخته اند، شاگردان وفادار شان نیز باید همینطور قضاوت کنند.

  • نادر جان رود قهر میکنید . من کسی هستم که درنوشتن جز از امر وجدان خودم از هیچ کسی پیروی نکرده و نمیکم . نه پیرو روسم نه چین و نه امریکا نه ایران و نه هم پاکستان . ضرور هم نیست کسی چنین باشد . هستند کسانی که مستقلانه میبینند و می اندیشند . دلت باور میکنی یا خیر . ولی اگر سخن بر سر نام نیک هموطن ها مطزح است . شارلتانها و عوام فریبان وکاذبان را نباید ناشناخته و نیاندیشیده برجسته کنیم و افتخار کذایی را به نام شان بچسپانیم . بیایید ازین پس از تعلقات و وابسگیهای فکری و قومی خویش براییم و حق را به مسحق بدهیم و تاریخ را جعل نکنیم . با احترام دانش پرور

 • جرا كولكيبر مجازات شد؟كى ميتواند روشنى باندازد.

  repondre message

 • قهرمانان واقعی نه تنها برنده خوب اند، بلکه بازنده خوب نیز میباشند.
  در جهان سپورت بازنده و برنده در ختم بازی همدیگر را در آغوش میگیرند و تا بازی دیگر خدا حافظی میکنند.
  عزیزان تیم ملی افغانستان، مقام نایب قهرمان را حاصل کردن کاری آسان نیست. در شرایط و امکانات ناچیزیکه برای شما در کشور مهیاست، نایب قهرمانی به مثابه قهرمانی ست. برای ما شما قهرمان اید.

  repondre message

 • تيم ملى ما مقام دومى را كسب كرد,ولى در قلوب مليارد ها نفر جا كرفت.من باور دارم كه مردم ازاده هند هم ازين كار رفرى نفرت دارند و خوشى حقيقى نداشتند.
  مقام دوم+يك مليار قلب بر از محبت.مساويست به اول به توان ده.
  من بسيار خوش هستم و سر بلند.من اين خوشى و سربلندى را كه شما براى ما هديه داده ايد براى همه مردم او غانستان ميخواهم.
  در بيشه كمان مبر كه خاليست
  شايد كه بلنكى خفته باشد

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس