کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فرمول یک > رفع نگرانی های رایکونن

رفع نگرانی های رایکونن

چهار شنبه 11 آپریل 2007, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

کیمی رایکونن راننده فراری می گوید که او باید برای راند سه مسابقات فرمول یک این فصل که در انتهای این هفته در بحرین برگزار می شود به حداکثر سرعت بازگردد.

رایکونن بعد از اینکه در مسابقات آغازین فصل در استرالیا توانست با پیروزی کارش را شروع کند در مالزی سوم شد که گفته می شود موتور ماشین مسابقه در این باره دخیل بوده است.

رایکونن می گوید: من احساس ناامیدی کردم چون من باید در جهتی مسابقه می دادم که قادر به تمام کردن باشم. ما باید به توافق می رسیدیم اما در بحرین ما یک موتور جدید خواهیم رسید. من خیلی خوشبین هستم.

رایکونن پیش از این نیز و در سالهای 2005 و 2006، زمانی که برای تیم سابقش مک لارن بازی می کرد، در مسابقات بحرین به مقام سومی دست یافته بود.

رایکونن افزود: موتور ما را در وضعیتی گذاشت که ما نمی خواستیم باشیم. من همیشه می خواستم تا برای پیروزی مبارزه کنم و نوع مسابقه دادن من به مانند مسابقه فوتبالی بود که از یک تساوی بدون گل دفاع می کردم. اما هنگامی که ما 100 درصد کارمان را انجام داده ایم ما باید به همان سرعتی برگردیم که در ملبورن داشتیم.

BBCsport

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فرمول یک > رفع نگرانی های رایکونن

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.