در همین بخش

صفحه نخست > عکس > عکس روز > عکس های جدید از طالب-کوچی های مسلح در حال غارت و چپاول دارایی های مردم در بهسود

عکس های جدید از طالب-کوچی های مسلح در حال غارت و چپاول دارایی های مردم در بهسود

این عکس ها و عکس ها و فیلم منتشر شده بخوبی نشان می دهد که حلقه ی شومی برای کشتار، چپاول و غارت تشکیل شده است. آن ها در حالی که مسلح اند، بیرق آدمکشان طالب را با خود دارند
سه شنبه 25 می 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

عکس هاز وبلاگ زندگی در بامیان

پيام‌ها

  • دور از شرافتتان عجب حیواناتی هستند والا ،جالبیش این که در مقابل چشمان پلیس و مامورین دولت چور و چپاول ،به آتش میکشند .عجب حکومت و مردمی داریم بخدا اگر زنده بودم خواهیم دید که باز هم همین دولت رای آورد و همین رهبران اقوام پشتیبانی شان را از کرزای اعلام خواهند کرد .

  • سلام به خواننده گان محترم این سایت اطلاع رسانی: درین چند روز در بسیاری از ویب سایت های داخلی و خارجی از حمله وحشیانه کوچی ها بالای مردم بیچاره و مظلوم بهسود میخوانیم و بسیار غمگین شدیم. این همه وحشیان طالبنمای پشتون بنام کوچی از طرف دولت مردان پشتون و کشورهای خارجی حمایت میشوند و امروز کسی نیست که غم این ملت مظلوم هزاره را بخورد و در حل مشکلات آنها سهیم شود. از رهبران جهادی و مخصوصاً از نماینده گان محترم مردم در پارلمان احترامانه التجامندیم که در حل این مشکلات اقدامات جدی را اتخاذ نمایند. با احترام
    محصلان افغانی مقیم در کشور فدراسیون روسیه

    • سلام محترم واقعاً عاقلانه فرمودید که این همه حیوانات وحشی از طرف دولت مردان پشتون حمایت شده و بنام کوچی به حملات وحشیانه خود ادامه میدهند.

  • درزمان حکومت مرحوم داکتر نجیب وصدراعظمی محترم سلطانعلی کشتمند برادران هزارهء تحت حاکمیت حزب وحدت ودیگر احزاب مربوط هزاره ها ازهر اقدامی جهت کشتن افراد دولتی٬ افسران٬ سربازان وحتی رانندگان موتر های کاماز وتانکراستفاده میکردند. امروز شما ها را جه شده که از خانه و کاشانه وناموس خود دفاع کرده نمیتوانید.همین که یکنفر بی صلاحیت معاون دوم کرزی شده و محقق صاحب میلیون ها دالرشده شما به حق وحقوق خودرسیده اید؟ منتظر چه وکی هستید که بشما دستور بدهد ویا ازتان دفاع نماید.خودتان سلاح بدست گرفته جهه متحد تشکیل داده و ازسرزمین تان دفاع نمایید.اگر امروز این کار را نکنید فردا خیلی دیراست.درآینده نچندان دور طالبان سابق به کمک طالبان نکتایی پوش به قدرت برمیگردند.حرفهای یونس خالص ملعون درشورای حل و عقد ربانی گور بگورشده را که میگفت(هزاره ها شیعه اند کافرند وباید ازافغانستان اخراج گردند)رااز یاد نبرید زیرا اکثریت طالب هاازافراد سابق (خالص )هستند.هیچ جای شک نیست که جه ظلم هایی را درحق تان روا دارند.پس این زمستان برای بهارآینده آماده گی بگیرید سنگربکنید وسلاح تهیه نموده ومجهز آماده دفاع باشید.فریب دولت٬هیات صلح ٬رهبران اقوام هزاره و هرکس دیگر رانخورید.همه شان به نفع وحشی هستند.به امید نابودی همه شان.

جستجو در کابل پرس