کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > مورینیو: من کوارسما را می خواهم

مورینیو: من کوارسما را می خواهم

سه شنبه 1 جولای 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

مورینیو می گوید که دوست دارد ریکاردو کوارسما را به تیم اینتر بیاورد.

با آمدن مورینیو به تیم اینتر انتظار می رود که نامهای بزرگ دیگری نیز به این باشگاه بزرگ ایتالیایی انتقال یابند که بطور قطع همگی موردنظر مورینیو خواهند بود.

آنطور که حدس زده می شود نام کوارسما در لیست بازیکنان موردنظر مورینیو قرار دارد و مورینیو نیز سعی نمی کند این مسئله را کتمان کند. مربی پرتغالی اینتر می گوید: من می پذیرم که من می خواهم کوارسما را داشته باشم. او بازیکنی است که من ارزشش را بسیار می دانم و من از افشای این مسئله مشکلی ندارم.

مربی اسبق چلسی افزود: با این وجود، من نمی خواهم فشار بیهوده ای برای افرادی ایجاد کنم که در این زمینه سر و کار دارند تا گفته شود که او تنها بازیکنی است که من به او علاقه دارم. در حقیقت اینتر پیش از این هم نام های بازیکنان دیگری را نیز در ذهنش داشت است.

آخرین خبرها در مورد مذاکرات دو تیم اینتر و پورتو بر سر انتقال کوارسما حاکی از آن بود که اینتریها تمایل ندارند تا بر سر مبلغ 30 میلیون یورو با باشگاه پورتو به توافق برسند ولی بنظر می رسد که طرفین به تفاهم لازم برسند.

گفتنی است که باشگاه اینتر درصدد انتقال آمانتینو مانسینی برزیلی از تیم رم به جمع بازیکنان خود نیز است و احتمال داده می شود این قرارداد بزودی به مرحله نهایی برسد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


53 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > مورینیو: من کوارسما را می خواهم

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.