کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > توز در اینترمیلان احیا می شود

توز در اینترمیلان احیا می شود

جمعه 24 آوريل 2009, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

«من احتیاج دارم تا به طور ثابت بازی کنم و اگر من بدانم که این کار روی نمی دهد در آن صورت من فکر می کنم که این فصل آخرین فصل حضورم در اولدترافورد باشد. من به اندازه کافی پیشنهاد دارم آن هم نه تنها از اینتر و رئال مادرید. موضوع آن درباره پول هم نیست.» اینها جملاتی بود که کارلوس توز چندی پیش بر زبان آورده بود.

با این صحبتها و به احتمال زیاد کارلوس توز آرژانتینی منچستریونایتد را ترک خواهد گفت و در حال حاضر عمده ترین پیشنهاد در بازار مربوط به اینتریها خواهد بود. اینتر از سوی دیگر در پی جذب سرجیو آگوئرو آرژانتینی مستعد تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا نیز است. اما به نظر می رسد در قیاس این دو هموطن و در صورت تداوم حضور زلاتان در اینتر، این توز باشد که زوج مناسبی برای مرد سوئدی خط حمله نرآتزوری باشد.

اینتر موراتی در فصل جاری مورینیو را جذب کرد تا بتواند به همراه این مرد صاحب نام پرتغالی قهرمانی در جام باشگاه های اروپا را نیز فتح کند اما این اتفاق در فصلی که رو به اتمام می رود نیفتاد و چنانچه مورینیو بخواهد در فصل بعد نیز در اینتر بماند مطمئناً ستاره های مورد نظر خود را به تیم خواهد آورد و موراتی نیز که به خوبی نشان داده در بازار نقل و انتقالات دست بسته عمل نمی کند. اما از سوی دیگر منچستریونایتد برای بدست آوردن توز خرجهای نه چندان معقولی انجام داد بگونه ای که او را مدت زیادی است که در ترکیب ثابت تیم نمی بینیم و مسئله مهم در این میان توافق طرفین بر سر مسائل مالی است.

مطمئناً آمدن توز به اینتر برای او نیز خوشایند خواهد بود. مرد آرژانتینی یونایتدها می تواند در اینتر در کنار هموطنان صاحب نام خود از جمله خاویر زانتی و کامبیاسو برای خود کسب اعتبار کند و بعید هم نیست که چنانچه فرصت لازمه به او داده شود بتواند خود را در حد و اندازه یک قهرمان برای باشگاه ایتالیایی بالا آورد. پیش از او یک بازیکن بزرگ دیگر از آرژانتین نیز در اولدترافورد بازی می کرد که او نیز تصمیم به ترک یونایتد و حضور در تیم اینتر را گرفت. این بازیکن کسی نبود بجز خوان سباستین ورون، کاپیتان اسبق تیم ملی آرژانتین. ورون که از لازیو راهی یونایتد شده بود در آنجا خوش ندرخشید و بعد از مدتی تصمیم به ترک باشگاه انگلیسی گرفت و به اینتر آمد. حضور او در اینتر سبب قرار گرفتن دوباره او در کلاس سابقش شد و اعتبار نسبتاً نزول یافته اش را ارتقا بخشید. شاید این اتفاق برای توز نیز قابل تکرار شدن باشد.

گفتنی است که پیش از روی آوردن اینتر به کارلوس توز، باشگاه پالرمو نیز قصد به خدمت گرفتن او را داشت که آنها به دلایلی نتوانستند او را جذب کنند. اما اینتر به مراتب شانس بیشتری در جذب او دارد. اعتبار باشگاه اینتر به اندازه کافی خیلی از مسائل را حل می کند و علاوه بر آن توانایی های توز از جمله سرعت، قدرت و ... را نیز باید در پیشرفت این مسئله نباید نادیده گرفت.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


63 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > توز در اینترمیلان احیا می شود

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • خبر شدیم که روح ا.. نیکپا در مکزیک رفته است امید است که صحت مند دو باره به کشور باز گردد...

    • م م جان سلام مالیک ! آفرین مه دیدوم که ده غم مردوم استی شاباس . از انفلوزا نترس لاکن از ایدز بترس که ساری است . مه هر وقت پاچای افغانستان شودوم تو ره وزیر توپ بازی و کرکت بازی و توپ دنده و توشله بازی میسازوم . بشرطی که امی توشله بازی و چارمغز بازی ما ره چهانی بسازی اگه نی برطرفیت خات کدوم . خی بزکشی ره جهانی کدن خو ایمکان نداره چرا کی مردوم دیوانه نیست از خاطر یک چپن خوده ده کوشتن بیته . دیگه وقتکیته نمیگیروم سیل کده باش که کی کوجا میره چه میکونه . او سادی خدا جان مه خو تو ره ریس خاد نساخته بودوم . برو بچیم قارکیت نبیایه کتیت مزاق کدوم . میفامی که مه خو تو ره چقه بسیار دوست داروم میفامی چقه ؟ نمیفامی . برابر راه دووووووووووور . برابر چاه چقوووووووووووور . اینالی دیگه بریم شو و روز دوا بکو که مه پاچای تان شوم بامان خدا اندیوال جان .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.