کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > کاکا تا پیش از فصل می رسد

کاکا تا پیش از فصل می رسد

سه شنبه 1 جولای 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

آث میلان ایتالیا یک بازی دوستانه را در خارج از ایتالیا و با تیم منچسترسیتی در تاریخ 9 آگوست ترتیب داده است و کاکای برزیلی که مدتی است با مصدومیت زانوش دست و پنجه نرم می کند امیدوار است که از مصدومیت رهایی یافته و به آن بازی دوستانه برسد.

کاکا که در طول فصل گذشته از زانوی خود دچار مشکل بود سرانجام تصمیم گرفت تا پایش را در 23 ماه می به تیغ جراحان بسپارد تا این مشکل را حل کند.

ستاره برزیلی میلان اکنون دوران نقاهت خود را در سائو پائولو می گذراند و آنگونه که از صحبتهایش بر می آید امیدوار است که تا پیش از شروع مقدمات آغاز فصل به تیم باشگاهی اش بپیوندد.

بازیکن سال فوتبال جهان به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من تحت فیزیوتراپی قرار دارم و من از وضعیتی که تاکنون پیش می رود راضی هستم. زانویم هنوز اذیت می کند ولی من مطمئنم که بهترتر خواهد شد و من برای حضور پیش از فصل در 16 جولای آماده هستم.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


46 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > کاکا تا پیش از فصل می رسد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.