کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > یوونتوس مودریچ را می خواهد

یوونتوس مودریچ را می خواهد

پنج شنبه 30 اكتبر 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

باشگاه یوونتوس ایتالیا قصد دارد تا با ارایه پیشنهاد خود به باشگاه تاتنهام رسماً خواهان حضور مودریچ کروات در تیم خود شود.

مودریچ 23 ساله که در تابستان سال جاری از باشگاه دینامو زاگرب کروواسی به باشگاه تاتنهام انگلیس انتقال یافت در مدت زمان خوآنده راموس اسپانیایی بعنوان مربی در تیم تاتنهام حضور ثابتی در تیمش نداشت، ولی با اخراج راموس و جایگزینی هری ردنپ در این تیم مودریچ حضور بیشتری در ترکیب ثابت تیمش داشته است.

یوونتوس در ابتدا تمایل دارد مودریچ را در فصل جاری و در فرصت نقل و انتقالات زمستانی به صورت قرضی به خدمت بگیرد و سپس در تابستان این قرارداد را به صورت دایمی به ثبت برساند.

یوونتوس مدتهاست که بدنبال بازیکن بازیسازی می گردد که در این میان و در فصل تابستان بارها از باستین شواین اشتاینگر (بایرن مونیخ)، لوچیانو گالتی (المپیاکوس) و دیه گو (وردربرمن) بعنوان هدفهای تیم تورینی نام برده می شد.
اخیراً خبرهایی انتشار یافت مبنی بر اینکه پدر دیه گوی برزیلی که مسئولیت مدیر برنامه های پسرش را نیز بر عهده دارد در تورین حضور داشته است ولی جان کلود بلانک یکی از مدیران باشگاه یوونتوس هرگونه مذاکره را برای انتقال دیه گو به تورین تکذیب کرد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


53 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > یوونتوس مودریچ را می خواهد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.