کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > زوف به موفقیت مارادونا شک دارد

زوف به موفقیت مارادونا شک دارد

پنج شنبه 30 اكتبر 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

دینو زوف ـ دروازه بان اسبق تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس ـ به فلسفه موفقیت مارادونا در سمت سرمربیگری تیم ملی آرژانتین شک دارد.

زوف که خود به همراه تیم ملی ایتالیا قهرمانی جهان را نیز تجربه کرده است و مدتی نیز مابین سالهای 1998 الی 2000 هدایت تیم ملی کشورش را نیز بر عهده داشته می گوید: برای مارادونا کار آسانی نخواهد بود.

زوف که با نشریه گازتا دلا اسپورت صحبت می کرد افزود: حتی اگر شما با تیم ملی کار تاریخی ای انجام داده باشد وقتی که شما مربی می شوید گذشته دیگر مطرح نیست. این پیروزی است که به حساب می آید. حتی مارادونا هم باید این قاعده را بپذیرد.

زوف 66 ساله در ادامه گفت: تمام کشور او (مارادونا) را ستایش می کردند. بازیکنانی که تیمش را درست کرده بودند با این افسانه بزرگ شدند ولی من تکرار می کنم که بعد از گذشت ماه عسل این نتایج است که حساب می شود.

قابل ذکر است از زمانی که مارادونا خبر مربیگری خود را اعلام کرده است بسیاری از کارشناسان عدم تجربه او در این زمینه را از نقاط ضعفش بر شمرده اند.

زوف با سابقه 112 بازی ملی برای کشورش می گوید: آرژانتین بازیکنانی با توانایی خوب در دنیا دارد. اگر به آن نظم بخشیده شود قطعاً این تیم یکی از شانس های قهرمانی در جام جهانی آینده خواهد بود.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > زوف به موفقیت مارادونا شک دارد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.