کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > زلاتان: پیشنهاد رئال را نمی توانم رد کنم

زلاتان: پیشنهاد رئال را نمی توانم رد کنم

جمعه 16 نوامبر 2007, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

زلاتان ابراهیموویچ می گوید که بازیکنان فوتبال در ایتالیا احساس ناامنی نمی کنند اما نمی تواند پیشنهاد رئال مادرید را رد کند.
از زمان بوجود آمدن صحنه های خشونت بار در هفته گذشته رقابتهای کالچیو شماری از بازیکنان نامدار حاضر در کالچیو که می توان به نام کاکا در میان آنها اشاره کرد گفته بودند که در صورت تداوم این وضع ستارگان فوتبال ایتالیا را به مقصد خارج ترک خواهند کرد.
با این حال زلاتان می گوید: من وقتی که در ایتالیا بازی می کنم نمی ترسم برای اینکه حفاظت های زیادی وجود دارد. بر خلاف فابیو کاناوارو، من احساس خوشبختی می کنم از اینکه در ایتالیا بازی می کنم و همچنین راضی هستم که در حال حاضر اینجا هستم.
زلاتان سوئدی که با گازتا دلا اسپورت صحبت می کرد در ادامه و در پاسخ به سوالی پیرامون آینده اش به صراحت از رئال مادرید بعنوان مقصد احتمالی خود نام برد و گفت: هیچ کسی نمی داند که آینده چه می شود. من یک قرارداد طولانی مدت با اینتر دارم اما شما هرگز چیزی را در فوتبال نمی دانید. رئال یکی از بزرگترین باشگاه ها در جهان هست و هر کسی می خواهد برای آنها بازی کند.
بیان این حرفها از سوی زلاتان که در حال حاضر روابط خوبی با اینتری ها دارد شاید جنجال برانگیز باشد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > زلاتان: پیشنهاد رئال را نمی توانم رد کنم

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.