کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > ایوانوویچ قید اینتر را می زند بخاطر یووه

ایوانوویچ قید اینتر را می زند بخاطر یووه

جمعه 16 نوامبر 2007, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

گفته شده است که برانیسلاو ایوانوویچ بازیکن جوان صرب تیم لوکوموتیو مسکو که مورد نظر تیم اینتر است قصد دارد تا مقصد آینده اش را باشگاه یوونتوس ایتالیا قرار دهد.

این بازیکن 23 ساله صربستانی از زمان حضور در رقابتهای قهرمانی زیر 21 ساله های اروپا در کشور هلند بعنوان یکی از استعدادهای درخشان و آینده دار شناخته شده است.
باشگاه لوکوموتیو اعلام کرده است که پیشنهادهایی را از سوی باشگاه های آژاکس و موناکو دریافت کرده است اما یووه و اینتر دو رقیب عمده در این میان هستند.

ایوانوویچ گفته است: اگر من لوکوموتیو را ترک کنم من به یکی از بزرگترین تیمها در اروپا خواهم پیوست، یک تیم از ایتالیا، انگلیس یا اسپانیا. اما من می خواهم شانس بازی کردن زیادی داشته باشم و یوونتوس به مراتب از اینتر این شانس را به من بیشتر می دهد. من برای سینیشا میهایلوویچ احترام قائلم اما من هیچ توافقی را با اینتر نداشته ام. به هر حال، من قراردادم را با لوکوموتیو مسکو تا سال 2011 تمدید کرده ام بنابراین مدیران روسی خواهند گفت که آیا من می توانم بروم.

بنظر می رسد که باشگاه موناکو یک پیشنهاد به ارزش 7 میلیون پوند را به باشگاه روسی پیشنهاد داده است اما ایوانوویچ به صراحت هرگونه انتقال به لوشامپیونا را رد کرده است.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


77 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > ایوانوویچ قید اینتر را می زند بخاطر یووه

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.