کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > اخبار کوتاه از فوتبال ایتالیا

اخبار کوتاه از فوتبال ایتالیا

چهار شنبه 4 آپریل 2007, بوسيله‌ى علی جواد دهقان


ویرا: اینتر از میلان شایسته تر بود

پاتریک ویرا با حمله به تیم میلان، تیم خود یعنی اینترمیلان را شایسته تر برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان دانست.
هافبک فرانسوی اینتر که در برنامه تلویزیونی sport sera شبکه رای حضور یافته بود گفت: من نمی توانم درک کنم که چگونه میلان بعد از آن همه اتفاقاتی که رخ داد در لیگ قهرمانان می تواند شرکت کند.
روسونری در ابتدای فصل به دلیل دست داشتن در ماجرای کالچیوپولی از حضور در لیگ قهرمانان محروم شده بود ولی توانست با تقاضای استیناف این حق را دوباره به دست آورد.
ویرا که خود در باشگاه یوونتوس مظنون اصلی این اتفاقات قرار داشت بعد از سقوط تیمش به سری B مجبور به ترک آن و روانه شدن به سوی باشگاه اینترمیلان ایتالیا شد. او در ادامه افزود: من درک می کنم که دیگران ممکن است نظر مختلفی با من داشته باشند اما من یک اشکال در این می بینم که چرا آنها اجازه یافته اند در این تورنمنت باشند.
بازیکن سابق یوونتوس و آرسنال که نتوانست به علت مصدومیت تیمش را در مقابل والنسیا یاری کند گفت: بلیط رفتن به دور بعد در چنگ ما بود. ما مقداری بدشانس بودیم و همچنین غیبت من نیز در نتیجه تاثیر داشت. علیرغم این حقیقت که ما تیم قویتری بودیم ما حذف شدیم بخاطر اینکه خیلی زیر فشار بودیم. ما امیدواریم که تیم در فصل بعد بهتر می شود.
ویرا چند هفته ای را در فرانسه و به منظور معالجه مصدومیت زانویش گذرانده بود. او می گوید: برنامه بازیابی آمادگی خوب به پیش می رود. من بهبود می یابم و امیدوارم که در طول دو هفته آینده به میدان برگردم.

امیدواری کارلتو به پیروزی در مونیخ

کارلو آنچلوتی مربی میلان عقیده دارد که تیمش می تواند در بازی برگشت مقابل بایرن مونیخ به پیروزی دست یابد حتی بدون در اختیار داشتن آلبرتو جیلاردینو.
بایرن توانست با گلی دیرهنگام یک امتیاز از بازی دور رفت بدست آورد. آنچلوتی گفت: با این که کارها اشتباه پیش رفت اما بایرن از روی خوش شانسی دو گل زد و ما نمی توانستیم کار زیادی در این باره انجام دهیم. ما یک بازی خوبی را انجام دادیم و شایسته پیروزی بودیم. ما نتوانستم پیروز شویم اما فرصت داریم تا این کار را در بازی برگشت انجام دهیم.
در حالیکه روسونری دوبار از حریف آلمانی خود در سان سیرو پیش افتاد ولی نتوانست این پیروزی را نگه دارد و به ضعف خط دفاعی خود باخت. اکنون آنها باید برای حضور یافتن در جمع چهار تیم مرحله بعدی بایرن را در خانه اش شکست دهند یا به تساوی بیش از دو گل دست یابند.
کارلتو گفت: ما باید آن نوع بازی را که امروز بازی کردیم تکرار کنیم، یک بازی سریع تهاجمی. ما آنها را امروز زیر فشارهای جدی گذاشتیم و می توانیم همین کار را در چهارشنبه آینده هم انجام دهیم.
هفته آینده می تواند هفته مهمی در دوران کاری آنچلوتی در میلان باشد از آنجا که آنها باید در کالچیو به مصاف امپولی بروند که این بازی از نظر کسب جایگاه چهارمی و رسیدن به لیگ قهرمانان فصل بعد حایز اهمیت است و همچنین اینکه بعد از آن برای بازی برگشت به مونیخ سفر کنند.
آنچلوتی در پایان صحبتهایش گفت: ما یک مسابقه بزرگ را بازی کردیم و حتی می توانیم این کار را در آلمان بهتر انجام دهیم.

منبع: Channel 4

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


41 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > اخبار کوتاه از فوتبال ایتالیا

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.