کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > تنيس > هنمن می خواهد جبران کند

هنمن می خواهد جبران کند

جمعه 18 ژانويه 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

کسی که روزگاری خود شماره یک تنیس بریتانیا بود اکنون می خواهد که تجارب خود را در اختیار نسل جوان قرار دهد.
تیم هنمن 33 ساله که چهار ماه پیش از دنیای حرفه ای تنیس کناره گرفت گفته است: تنیس به من چیزهای زیادی داده است و من می خواهم تا آنها را برگردانم. من می توانم به آسانی خودم را ببینم که مربیگری می کنم، با بازیکنان جوان کار می کنم و به آنها کمک می کنم که از رده های پایینتر به رده های بالاتر انتقال یابند.

در اولین قدم تیم هنمن قرار است که در جلساتی آموزشی که در یک تورنمنت برای زیر 14 ساله ها برگزار می شود روز سه شنبه کارش را شروع کند.

این ستاره اسبق و مستعد ورزش بریتانیا که جزو ناکامان دوره خود نیز لقب می گیرد می گوید: من همیشه روابط و دیالوگ خوبی با LTA داشته ام. آنها می دانند که من در کجا ایستاده ام. وقتی که من آماده هستم من مطمئن هستم که ما گفتگو خواهیم کرد.

در حال حاضر اتحادیه تنیس بریتانیا از دو متخصص آمریکایی بنامهای پل آناکون و براد گیلبرت استفاده می کند. در همین زمینه پل هاتچینز می گوید: او بعنوان یک جادوگر غیر قابل باور کردنی برای تنیس بریتانیا بوده است و این افتخار بزرگی است که او در جهتی دیگر در تنیس مشارکت کند. من عاشق او هستم که به من در کارم کمک کند. تیم هر زمانی که دوست داشته باشد می تواند به ما بپیوندد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > تنيس > هنمن می خواهد جبران کند

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.