کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > فراری دیگر رمی نیست

فراری دیگر رمی نیست

سه شنبه 1 ژوئيه 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

ماتئو فراری که فصل گذشته را در باشگاه رم ایتالیا توپ می زد دیگر جزو بازیکنان این تیم بشمار نمی آید. قرارداد مدافع اسبق تیم اورتون با تیم رم دیگر به پایان رسیده است و او فصلی کابوس وار را که بیشتر بر روی نیمکت گذراند به پایان رسانده است.

گفتنی است که تیم رم نیز تمایلی به تمدید قرارداد با فراری نداشته است و او اکنون تصمیم دارد که به سراغ مشتریان جدید خود از جمله اینتر و فیورنتینا برود.

جیانی کورچی مدیر برنامه های فراری گفت: دیروز آخرین روز قرارداد ماتئو در رم بود و آنها یک قرارداد یک خوب را به او پیشنهاد کرده بودند. ولی این تصمیم یک تصمیم شخصی است که مربوط به خود فراری است تا یک مدافع مهم باشد و در رم او چیزی بیشتر از یک ذخیره خوب نبود. ما همیشه پذیرفته ایم که ماتئو وظیفه اش را انجام می داد ولی اکنون او بازیکنان جدیدی را می بیند که وارد شده اند و جایگاه او را گرفته اند. قاعدتا هیچ نوع اتهامی به باشگاه وارد نیست و هیچ نزاعی وجود ندارد ولی اکنون زمان آن است تا یک باشگاه جدید را پیدا کنیم، جایی که او شانس حضور در ترکیب اصلی را داشته باشد.

کورچی در پایان گفت: من دوست ندارم تا نام تیمهایی را که به این بازیکن علاقه دارند لیست بکنم و من در این لحظه به شما این مسئله را نمی توانم بگویم.

تیم رم برای تقویت تیم خود تاکنون سیمونه لوریا از سیه نا و یان آرنه ریسه از لیورپول را به خدمت گرفته است.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > فراری دیگر رمی نیست

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.