صفحه نخست > عکس > حمله جنایتکاران طالب به یک مکتب در منطقه بهسود ولایت ننگرهار

حمله جنایتکاران طالب به یک مکتب در منطقه بهسود ولایت ننگرهار

يکی از اعضای حکومت طالبی- قبیله ای کرزی بنام فاروق وردک، اخیرا گفته بود که طالبان دست از حمله به مکاتب کشیده اند. این عنصر انگلیسی پاکستانی که در راس وزارت معارف افغانستان قرار دارد، یکی از تکیه گاه های اصلی جنایتکاران در دولت افغانستان می باشد.
سه شنبه 15 مارچ 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: روز سه شنبه صبح يک بمب در مکتبی در منطقه بهسود ولایت ننگرهار منفجر شد. در نتیجه انفجار این بمب یک تن جان خود را از دست داد و یک تن دیگر مجروح شد. این بمب زمانی منفجر شد که دانش آموزان در حال ورود به مکتب بودند. خوشبختانه هیچ دانش آموز و آموزگاری در این انفجار آسیب ندید.

حکومت افغانستان که به ریاست آن فردی با اندیشه های کاملا طالبانی تکیه زده است، سعی در نشان دادن چهره ی مثبتی از جنایتکاران طالب دارد. يکی از اعضای حکومت طالبی- قبیله ای کرزی بنام فاروق وردک، اخیرا گفته بود که طالبان دست از حمله به مکاتب کشیده اند. این عنصر انگلیسی پاکستانی که در راس وزارت معارف افغانستان قرار دارد، یکی از تکیه گاه های اصلی جنایتکاران در دولت افغانستان می باشد. حکومت افغانستان و ارگ ریاست جمهوری با وجود افراد این چنین، به یکی از مراکز اصلی فرماندئهی تروریزم تبدیل شده است.

عکس از اسوشیتد پرس

مطالب مرتبط
loading...
loading...

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس