کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > حمله جنایتکاران طالب به یک مکتب در منطقه بهسود ولایت ننگرهار

حمله جنایتکاران طالب به یک مکتب در منطقه بهسود ولایت ننگرهار

يکی از اعضای حکومت طالبی- قبیله ای کرزی بنام فاروق وردک، اخیرا گفته بود که طالبان دست از حمله به مکاتب کشیده اند. این عنصر انگلیسی پاکستانی که در راس وزارت معارف افغانستان قرار دارد، یکی از تکیه گاه های اصلی جنایتکاران در دولت افغانستان می باشد.

سه شنبه 15 مارس 2011

کابل پرس: روز سه شنبه صبح يک بمب در مکتبی در منطقه بهسود ولایت ننگرهار منفجر شد. در نتیجه انفجار این بمب یک تن جان خود را از دست داد و یک تن دیگر مجروح شد. این بمب زمانی منفجر شد که دانش آموزان در حال ورود به مکتب بودند. خوشبختانه هیچ دانش آموز و آموزگاری در این انفجار آسیب ندید.

حکومت افغانستان که به ریاست آن فردی با اندیشه های کاملا طالبانی تکیه زده است، سعی در نشان دادن چهره ی مثبتی از جنایتکاران طالب دارد. يکی از اعضای حکومت طالبی- قبیله ای کرزی بنام فاروق وردک، اخیرا گفته بود که طالبان دست از حمله به مکاتب کشیده اند. این عنصر انگلیسی پاکستانی که در راس وزارت معارف افغانستان قرار دارد، یکی از تکیه گاه های اصلی جنایتکاران در دولت افغانستان می باشد. حکومت افغانستان و ارگ ریاست جمهوری با وجود افراد این چنین، به یکی از مراکز اصلی فرماندئهی تروریزم تبدیل شده است.

عکس از اسوشیتد پرس

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.